Luka Milivojević majstorski matirao Živka Živkovića!

nedelja 08.01.2017.
23:54

Olimpijakos nastavio sa pobedama u šampionatu Grčke, naš reprezentativac postavio konačan rezultat, lepim golom iz slobodnog udarca.

Beta/BranislavBožić/Ev

Lider šampionata Grčke trijumfovao je u derbiju 14. kola na gostovanju trećeplasiranom Ksantiju rezultatom 2:0.

Mrežu domaćih čuvao je bivši golman Partizana Živko Živković, koji je prvi put savladan u 38. minutu, kada je strelac bio Ideje.

Konačan rezultat postignut je tek u finišu meča, kada je reprezentativac Srbije Luka Milivojević odlično izveo slobodan udarac i preciznim udarcem preko živog zida smestio loptu u donji levi ugao Živkovićevog gola.

Golove sa ove utakmice možete da vidite u prilogu, a dodajmo još i da su obe ekipe od 60. minuta imale igrača manje, pošto su isključeni Lisgaras kod domaćih i Seba u ekipi Olimpijakosa.