Ludnica, goleada, preokreti i pobeda Malage!

subota 26.11.2016.
14:53

Fudbaleri Malage i Deportivo La Korunje odigrali su jedan od zanimljivijih mečeva ove sezone.

Fudbaleri Malage pobedili su na svom stadionu ekipu Deportiva rezultatom 4:3 (2:1) u 13. kolu Primere.

Gosti su poveli već u trećem minutu sa bele tačke, a strelac je bio Borhes. Ipak, do poluvremena domaći su uspeli da preokrenu rezultat.

Najpre je, takođe, iz penala, Santos izjednačio na 1:1, da bi potom prvi strelac ekipe, bivši as Barselone, Sandro Ramirez postigao lep pogodak iz slobodnog udarca u finišu prvog poluvremena.

Kada je Santos svojim drugim golom u 56. minutu povisio na 3:1 delovalo je da će domaći osvojiti tri boda, međutim, gosti su u razmaku od 10 minuta postigli dva gola.

Andone je u 72. minutu smanjio na 3:2, da bi Borhes svojim drugim golom u 81. izjednačio na 3:3.

Ipak, ni tu nije bio kraj, pošto je u nadoknadi vremena, Ontiveros koji je ušao u igru u 72. minutu, doneo Malagi ceo plen.

Malaga je posle velikog boda na Kamp nou sada uspela da osvoji još tri i time skočila na deveto mesto na tabeli, dok je Deportivo tik iznad zone ispadanja.