Ludi "prijateljski" meč Dinama i Zaglebja, 5 crvenih kartona!

četvrtak 26.01.2017.
21:20

Prosto neverovatno da se radilo o pripremnoj utakmici za drugi deo sezone.

Dinamo iz Zagreba i Zaglebje Lubin su odigrali meč sa 4 gola, na kraju je hrvatski šampion slavio sa 3:1, ali će ovaj meč ostati upamćen po nečemu drugom.

Naime, viđeno je čak pet crvenih kartona, a krenulo je tučom u 23. minutu kada su isključeni Hodžić i Tosik. Nakon toga, Moro, igrač Dinama startuje grubo, a Poljaci su krenuli oštro ka njemu, pa je nakon toga i Guldan, igrač Zaglebja, dobio crveni karton.

Sam Moro je do kraja poluvremena isključen nakon grubog starta, dobio je drugi žuti karton.

U drugom poluvremenu je dozvoljeno bilo da ekipe izađu sa 11 igrača, ali...

Nisu ostale do samog kraja sa po 11 fudbalera na terenu, pošto je došlo do novog sukoba. Mader je dobio drugi žuti karton kada je gurnuo Kneževića.

Inače, Dinamo je došao u prednost pred kraj prvog dela golom Olma, Šitum je povećao u drugom delu, da bi Staržinski smanjio iz penala. Dinamo je osigurao pobedu u 85. minutu golom Pavičića.