18:03

Fulam nije zabeležio pobedu kod kuće iako je vodio, Aleksandar Mitrović nije igrao, dok je poražen Vladimir Stojković.

nufc.co.uk
nufc.co.uk

Njukasl je stigao do nove pobede u Čempionšipu, savladali su Barto sa 2:1, a golove su postigli Gejl i Diame na asistenciju Gejla.

Upravo je sjajno izdanje Gejla sprečilo Rafu Beniteza da pokuša sa Aleksandrom Mitrovićem koji je u poslednjih 5 utakmica Njukasla igrao svega 16 minuta.

Fulam našeg trenera Slaviše Jokanovića nije uspeo da pobedi Derbi Kaunti, i da ih tako pretekne na tabeli. Gosti su došli do prednosti preko Insa, Ajite je izjednačio na 1:1, da bi Johansen doneo Fulamu prednost. Ipak, Pirs izjednačuje na 2:2 u 75. minutu i tako Derbiju donosi bod.

Notingem našeg Vladimira Stojkovića je poražen i deseti put ove sezone. Ovoga puta je Vulverhempton bio bolji rival, slavili su sa 2:0 golovima Košte i Kavaleira.

Ponovo je srpski golman bio jedan od najboljih u svom timu, mišljenje navijača Notingema jeste da ostatak tima nije na svom nivou.