petak 02.12.2016.
21:48

Niklas Bendtner nije uspeo da pogodi mrežu Njukasla, kazna je stigla kasnije.

Beta/AP Photo/POLFOTO, Jens Dresling

U duelu Notingema Vladimira Stojkovića i Njukasla Aleksandra Mitrovića (koji je na klupi) napad domaćih predvodi Niklas Bendtner.

Nakon faula koji je napravio Šelvi zbog kog je dobio i crveni karton, Niklas Bendtner je uzeo stvar u svoje ruke i pokušao je da postigne pogodak.

Ipak, nije uspeo, odbranio mu je Derlou.

Kasnije, Njukasl do kraja poluvremena ostaje sa još jednim igračem manje, Damet je napravio faul za crveni karton i novi kazneni udarac, a novi penal je promašio Lensburi.

Neposredno pre drugog penala, Njukasl je stigao do prednosti od 1:0, a strelac je bio Met Riči, Stojke tu nije mogao ništa da uradi. Pogledajte gol u prilogu.

Upravo je objavljen i snimak drugog promašenog penala Notingema, Derlou je i ovaj penal uspeo da "skine".

Ipak, u drugom poluvremenu Niklas Bendtner je uspeo da postigne gol za 1:1, da bi autogolom NJukasl konačno poklekao pred sam kraj.