Lokomotiva nije uspela, Fener u osmini finala

četvrtak 25.02.2016.
18:55

Nakon što je Braga juče prošla Sion u šesnaestini finala Lige Evrope, danas smo dobili i drugog učesnika osmine finala, a to je Fenerbahče.

fclm.ru/AleksandrPogrebnak

Nakon 2:0 u prvom meču za Fener, Lokomotiva je u drugom imala svoje prilike da sustigne tu prednost turske ekipe, ali nije uspela u tome pošto je meč završen 1:1.

Rusi su postigli gol u pravo vreme, igrao se 45. minut kada je nakon greške golmana Fabijana Samedov doveo svoju ekipu u prednost od 1:0.

Celo poluvreme su imali domaći da postignu gol, imali su i nekoliko prilika, uglavnom preko Samedova, ali nisu u tome uspeli.

Jesu gosti i to preko Topala u 83. minutu meča čime su rešili sve dileme oko toga koga ćemo gledati u narednoj fazi.

Škuletić je igrao od 73. minuta, dok Marković još uvek nijespreman.