subota 05.11.2016.
20:02

Torino ispratio ostrvljane peticom, igraju sjajno i boriće se za Evropu!

Beta/Mike Palazzotto/ANSA via AP

Sve je loše krenulo po Sarde već u drugom minutu "Galo" Beloti je iz dva puta savladao Storarija.

Ljajić je prvo pokušao iz slobodnjaka, a onda je par minuta kasnije uspeo da se upiše u strelce, 2:0 za Torino posle desetak minuta.

Gol povremenog srpskog reprezentativca možete videti ovde.

Zatim je Benasi u finišu prvog poluvremena na pas Benasija povisio na 3:0, a gol Melkijorija je bio tračak nade za Kaljari.

U nastavku, Torino je zgromio rivala, Baseli je fantastičnu partiju ukrasio golom, Ljajić je upisao asistenciju.

Posle je isključen Desena, dobio je dva kartona zbog igranja rukom i protsta, pa penala Beloti svojim drugim golom dovodi "Bikove" do 5:1.

Tu je sve bilo rešeno, Torino je nastavio sa odličnim partijama, i petom pobedom u sezoni stigao na deobu šestog mesta sa Atalantom koja ima meč manje, sutra gostuje u Sasuolu.

Na pauzu Mihajlovićev tim odlazi u odličnom raspoloženju, naime, u naredna dva kola igraju protiv Krotonea u gostima i kod kuće sa Kjevom, to je šansa da do kraja novembra naprave prodor u sam vrh tabele!

Večeras u drugom meču 12. kola Napoli dočekuje Lacio.