Liverpulov "poker" golova!

utorak 14.07.2015.
17:12

Ekipa Liverpula odigrala je sjajan meč protiv odabrane selekcije Tajlanda u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu, a na kraju je rezultat bio 4:0 u korist ekipe koju je predvodio Brendan Rodžers.

BETA/AP Photo/Sakchai Lalit

Golovima Lazara Markovića, Mamadua Sakoa, Adama Lalane i Divoka Origija fudbaleri Liverpula su bez većih problema savladali selekciju Tajlanda sa 4:0 u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu.

Liverpul je danas diktirao ritam od samog početka, nije se niti jednog trenutka postavljalo pitanje pobednika.

Domaćin iz Tajlanda je izgledao veoma slabo, Liverpul je danas mogao da ih isprati sa mnogo većim brojem golova u mreži, ali su gosti iz Engleske više bili skloni atraktivnim potezima nego postizanju golova.

18:49

Solidna ekipa ali ipak i dalje daleko za titulu! Voleo bih da se i Liverpul da se vrati na staro, pa da velika trojka dominira opet u PL, MUTD, ARsenal i Liverpool!

Pukovnik
Thursday, 16.07.2015
21:30

Nista od povratka Liverpula dok je Rodzers na klupi.

17:28

To je to narednu. sezonu titula je vasa.

Guardian Anubis
17:26

Tešeira je veliki potencijal, Sako je bio dobar, kao i Henderson..Ekipa iz drugog poluvremena je odigrala dosta bolje...

Gorčilo
17:16

Je li ko gledao utakmicu? Kako su igrali? Sad pročitah na jednu navijačku grupu Liverpula na fejsbuk da su igrali dobro gotovo svi. Jeste da protivnik nije mjerodavan, ali i prošlih godina smo imali neke slabije ekipe pa nismo briljirali.

Dakijev psihijatar
18:05

Alen je bio najgori ovi ostali su odigrali ok.Markec dobar prvih 15 minuta posle se nije video.

Milan101
18:33

Ja sam gledao, nije merodovno uopste. Sto se tice prvog poluvremena bili smo nadmocni, Bogdan nije imao ni jednu intervenciju. Cela ekipa je igrala pristojno, vidi se da nisu uigrani jos. Na mene su tokom prvog poluvremena najveci utisak ostavili Teseira, a pogotovo Markovic. Drugo poluvreme je igrano po jakom pljusku, pred kraj su stvarno bili ocajni uslovi. Klajn i Ajb bi mogli da budu ubitacni po desnoj strani. Oridji je bas bio motivisan da se pokaze, imao je par odlicnih sansi, verovatno bi i dao jos koji gol da su uslovi bili bolji. Ako ovako nastavi ne treba nam napadac :). A najveci utisak je ostavio Henderson, vidi se da je dosta sazreo i da zeli da opravda ulogu kapitena.

17:15

Koliko je Oridji zasluzio gol toliko je Alen zasluzio ciglu u glavu,oterajte ga iz kluba vise.