Liverpul - Tri primljena gola za poluvreme posle 16 godina!

subota 04.04.2015.
15:00

Fudbaleri Liverpula ispisali su novu stranicu negativne klupske statistike u novom milenijumu pošto su prvi put posle 2000. godine primili tri gola za poluvreme u domaćem šampionatu.

Beta/AP Photo/Jon Super

Slavni klub sa "Enfilda" uspeo je da ispiše novu stranicu klupske istorije kada su negativni rezultati u pitanju.

Prvi put u novom milenijumu Liverpul je u Premijer ligi primio tri gola za poluvreme! Samo osam minuta bilo je dovoljno Arsenalu da postigne tri gola i tako praktično reši meč u svoju korist.

Tri gola tokom prvog dela igre u Premijer ligi Liverpul je poslednji put primio davne 1999. godine kada je na domaćem terenu izgubio od Mančester Junajteda rezultatom 2:3.

Valja podsetiti da su "Redsi" u finalu Lige šampiona 2005. godine imali tri gola zaostatka u odnosu na Milan ali su u nastavku igre izjednačili rezultat i posle penala uspeli da se okite titulom prvaka Evrope.

Da li će u duelu sa Arsenalom uspeti da prirede čudo, ostaje da vidimo.