16:31

"Redsi" savladali Kristal Palas na turneji u Aziji golovima novajlije Solankea i Origija, a navijači su ponovo oduševljeni partijom Marka Grujića.

Epa/Peter Powell

Liverpulu su pobedu doneli rezervisti.

Jirgen Klop je na poluvremenu izvršio čak deset izmena i taj tim je slomio otpor 'Orlova' iz južnog Londona.

Dominik Solanke
je doveo 'Redse ' u vođstvo posle sata igre na asistenciju Divoka Origija, a belgijski napadač je deset minuta pre kraja postavio konačnih 2:0.

Drugih 45 minuta igrao je i Marko Grujić, pokazao veliku želju, izgarao na terenu, zaraio je žuti karton, mogao je lako i da procrveni, ali su navijači generalno prezadovoljni njegovom zalaganjem. Neki idu toliko daleko da ga porede i sa Polom Skolsom.

Na drugoj strani, Luka Milivojević je bio u startnoj postavi Kristal  Palasa, menadžer Frank De Bur ga je izveo iz igre par minuta pre drugog gola Liverpula.