Liverpul slavio, Grujić solidan

subota 05.08.2017.
20:20

Marko Grujić je danas bio u startnoj postavi Liverpula, pošto nije bilo Hendersona i Lalane.

EPA/GERRY PENNY

Henderson, Lalana i Kutinjo danas nisu igrali za Liverpul, ali je ekipa Jirgena Klopa uspela da slavi pobedu protiv Bilbaa od 3:1.

Igrao je i naš Marko Grujić od starta, zamenjen je nakon prvog poluvremena, kao i svaki drugi fudbaler Liverpula koji je počeo meč.

Naš fudbaler je bio sasvim solidan danas, komentari nakon meča su uglavnom pozitivni i možda možemo očekivati da dobije veću minutažu.

Firmino je u 21. minutu uspeo da postigne gol iz penala, da bi Injaki Vilijams, fudbaler koji je na meti Jirgena Klopa bio tokom ove godine, uspeo da u 30. minutu izjednači rezultat.

Ipak u nastavku je Liverpul bio bolji, a golovima Vudburna i Solankea je rešeno pitanje pobednika.

18 Komentara

Gangula 2.0
Sunday, 06.08.2017
16:34

Grujećevo vreme tek dolazi, biće on u Liverpulu kao Matić u Čelziju.Isto važi i za reprezentaciju Srbije.

äxwell
Saturday, 05.08.2017
21:17

Solanke bas ima oko za gol, sto se ne moze reci za Origija..U ovo ludo vrijeme dovesti mladog talentovanog napadaca za 3m i to engleza, e to se zove kradja..

ElNino
21:43

Igrač svetskog prvenstva za mlade, verujem da će Klop napraviti zverinu od njega.

Dodaaa-ktbffh
23:49

Sami smo krivi za njega,nikako da mu neko da sansu,cak se bojim da ce isto biti i za Abrahamom a decko je i bolji od Solanke..Ne znam vidjecemo..

_mladen_
20:48

Kako su igrali momci, posto nisam mogao da gledam utakmicu?

ElNino
21:51

Fina tekma, dominantniji u većem delu. Bilo je nekih propusta što se odbrane tiče, mada perfektna asistencija Klavana za čudo. Mogao je opušteno pasti još po koji gol. Origi je promašio jedan zicer, i jedan udarac glavom. Bilo je par propusta u odbrani. Mada sve u svemu 3:1 najbolje opisuje utakmicu. Firmino mi se jako svidja, čini mi se da je ta 9ka mnogo uticala na njegovo samopoudzdanje, izborio penal, rutinski realizovao. I što je zaista za pohvalu Kent, Vudbrn i Solanke se ponašaju skroz junački na terenu. Mogao bih tu još po nešto da dodam, ali u principu to je to. :)

ElNino
00:16

Korektno odigrao Moreno, ranije sam rekao samo da ga se otarase, ali izgleda da mu je Klop rešio neke probleme u glavi, deluje fokusirano u odbrani, a danas je čak mogao dati gol. VVDa čekamo verujem svi, pa da se ne strecamo svako malo kad izgube loptu na sredini :))

_mladen_
23:52

Hvalaa. :) U napad nemam nikakvih nedoumica, siguran sam da ce Firmino imati najbolju sezonu do sada, samo da bude najistureniji. Mene samo odbrana brine, jer su ponekad tako komicni, ne znam da li da se smejem ili placem. Moram pogledati kako je Moreno odigrati, jer mi se nesto cini da je njemu prijala ova velika konkurencija i sto bukvalno celu sezonu nije igrao.

L F C
20:45

Dobra utakmica i dobra igra liverpula. Solanke sve bolji i bolji, drago mi je sto je vudburn postigao gol.

Shang Tsung
20:35

Kraljevi prijateljskih,ne bi me cudilo da to materijalizuju tako sto ce ispasti od Hofenhajma,uzgred,kakvu prijateljsku igra Bilba-o.kad nema ni 48 sati kako je igrao protiv Dinama iz Bukuresta u kvalifikacijama za LE.

ElNino
21:36

Ma daj sta pričaš... Ej, ma da

ROBERTOFIRMINO9
20:33

Solanke je mašina za golove,lepo je odradio pripreme.nPotrebno je da se sredi odbrana, opet naivan gol.

chaki
21:56

Malu minutazu ce imati solanke, oridji i staridz, forsirace Klop onaj stil od prosle godine sa firminom, koutinjom i maneom a stigao jos i Salah, guzva napred...

Čerek Republika Srps
08:21

Pa Kutinjo ce otici? Tako pisu Spanske novine

ElNino
23:56

Solanke ako odigra koju utakmicu u prvenstvu ovako, a Origi kiksne, mislim da ce biti prva zamena za Firmina, u slučaju da Staridz nije spreman, a to je čest slučaj. I plus kupovi, gotovo sam siguran da Solanke ima startnu poziciju, barem u početnim rundama.

_mladen_
23:54

Mislim da nece uvek forsirati, jer nece se moci tolko trcati kao do sad. Sam Klop je rekao da ce biti promena. Treba mu pruziti sansu u kupovima i meni deluje kao pravi golgeter.