Liverpul se bruka na 'Britaniji'

Autor: Boban Filipović
nedelja 24.05.2015.
16:59

Stouk je spakovao 'Redsima' pet komada za poluvreme, što se nikada nije desilo slavnom klubu s 'Enfilda' u istoriji!

Beta/AP Photo/Adam Davy, PA Wire

Da stvar bude još crnja, Liverpul je dozbolio sebi da za 'pola' poluvremena primi pet golova.

Goste je na 'Brinatniji' načeo Mame Diuf u 22. minutu, a već tri minuta kasnije isti igrač je duplirao prednost Stouka.

Na isteku pola sata igre u strelce se upisao i Džonatan Voters, a u poslednjih pet minuta prvog dela igre Monjoleovu mrežu su tresli bivši igrač Liverpula Čarli Adam i Stiven N'Zonzi, koji je bacio 'petardu'.

Na sreću 'Redsa' Sautempton gubi na 'Etihadu', te po svoj prilici Rodžersova četa neće ostati bez izlaska na evroscenu.

Očekivano, na tviteru sve pršti od fora na račun Liverpula, evo jedne od najduhovitijih.