Liverpul osvojio trofej u Aziji

Autor: Boban Filipović
subota 22.07.2017.
16:20

'Redsi' su u finalu turnira na kom su učestvovala četiri premijelrigaša bili bolji od Lestera posle preokreta.

EPA/PETER POWELL

'Lisice' su rano povele golom Islama Slimanija, koji je glavom zakucao loptu u mrežu posle centaršuta Fuksa sa levog boka, ali je Liverpul do odlaska na veliki odmor preokrenuo rezultat u vosju korist.

Novajlija Mohamed Salah je posle 20 minuta igre poravnao na 1:1 na prelepu asistenciju Kutinja, a minut pre kraja prvog poluvremana Kutinjo u svom stilu, "bombom" sa ivice šesnaesterca, preokreće na 2:1.

U drugom delu igre su i Jirgen Klop i Kreg Šekspir izvršili dosta izmena, Marko Grujić je proveo na terenu celo drugo poluvreme, ali se rezultat iz prvog nije menjao, pa je Liverpul osvojio trofej na turniru 'Premijer liga Azija'.

Pre finala, Kristal Palas je u borbi za treće mesto savladao Vest Bromvič Albion sa 2:0, a prvi gol na utakmici postigao je reprezentativac Srbije Luka Milivojević iz slobodnog udarca sa oko 25 metara.

U prilogu pogledajte sve golove sa finalne utakmice između Lestera i Liverpula.

12:23

Daj da budemo realniji,U igri za tutulu su 5-6 ekipa u PL,ali sam siguran da cemo ako ne budemo sampioni biti bar jedno 9 boda pre Uniteda..YNWA..

lpool
01:11

Mane levo, Salah desno, Firmino spic a iza njih Kutinjo... :D Kutinjo ih hrani loptama a oni njemu otvaraju prostor za sut - pa ima da rasturaju !

Red Demon
13:10

Ne zaboravi i Lalanu.

lpool
13:58

Lalana je izgleda dobio zadatak da poveca telesnu masu, napucao se malo. On se ubacuje iz drugog plana, to se jasno videlo na ovim prijateljskim utakmicama - cenim da ce dati oko 5-7 golova i da ce sa Hendersonom biti glavna radilica ove sezone.

L F C
Saturday, 22.07.2017
20:35

Bravo momci, dobra igra. Ovo je dobra uvertira pred pocetak PL.

Wizard08
20:33

karius bomba na golu,obbrana slaba tu jedino verujem klajnu kojem je pozicija zagarantovana(i matipu donekle),sto se sredine tice mislim da je to pravo mesto za kutinja, izdominirao je lik danas , njemu treba pristora ne da ga nabijamo na krilo. drugi centralni moze da bude i hendo i lalana i vajnaldum nebitno,ali treci centralni tj ja bih boleo da bude defanzivni vezni mora da se dovede(ali da se dovede defanzivni vezni ne centrali znaci lik za odbranu i samo defanzivne zadatke) iskreno voleo bih da vidim matica tu lik ne da bi se uklopio nego nemam reci (moje misljenje,takodje nema od toga nista)napad klasika mane firminjo/sturidge salahnnaravno minjole na golu nije bas neko resenja ali bolje nego da protivnici uzimaju lake vinere na kariusunps van daik i keita bi pokrpili sve to al nzm koliko su realni

20:36

Nemoj mnogo da se nadas. Znas onu staru- ko se zadnji smeje najsladje se smeje. Tako da...

18:07

pa samo tu trofej mogu i osvojit

mrancic
17:38

Liverpul mora da kupuje.U idbrani fali golman,dobar štoper i centralni vezni a u napadu špic.Sa taktikom svi u napad naprimaće se golova od jačih protivnika.Kutinjo je svetska klasa ali ostali u napadu jedva oko proseka.Trebalo bi da kupuju.

Poznavalac
18:55

Upravo tako,centralni vezni treba da bude prioritet jer smo tu godinama jako tanki ali i CB,a ako.staridz bude fit napadac i nije prioritet..

Mirsoxc
17:37

Čestitke, hoćel bit slavlja po ulicama Liverpoola?

Stefan Išizaki
17:11

Kutinjo, Kutinjo, Kutinjoooooo! On ima tehnički doteran šut, jedan od najlepših šuteva od svih aktuelnih fudbalera.

CZYNWA
17:04

Kutinjo magija :)) Salah ogromno pojacanje, Trent vrlo lako moze izgurati Klajna iz prvih 11. Lovren fenomenalan. Origi vrlo los, slabo prati igru. Jos Van Dajk i idemo po titulu. YNWA !

_mladen_
17:50

Sve se slazem osim za Trenta, on je obrnuti slucaj Klajna. Klajn je u odbrani siguran, Trent daleko od toga. Svaki igrac koji je malo bolji dribler ga prolazi lagano. Jedino sto je u napadu mnogo bolji od Klajna.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
18:02

Tu titulu najavljujete prethodnih 25 godina pa nista

Barca4ever
16:43

Kako bi tek Koutinjo cepao da igra za Barsu.Kada je ovako dobar u tandemu sa Salahom kakav bi tek igrac bio u tandemu sa Mesijem. Igrali bi se fudbala. Svidja mi se kod njega sto ne okleva. Pravi igrac za Barsu. Nadam se da ce Barsa pustiti Nejmara i dovesti ovog fenomenalnog igraca.

17:56

Pitam se, dali si bio navijac Barselone pre nekih 15 godina kada se borila za opstanak i kada ih je predvodio Radomir Antic i jedva izvukao sa zacelja. Ako si rodjen tada

Barca4ever
17:49

Kad tad ce otici iz Liverpula.Ne znam oko cega se vi navijaci tog kluba cimate kada sami to znate. Ako Barsa bude zelela njega ili neki drugi klub moze da otkljuca klauzulu i on ide gde zeli ako hoce. Liverpul se ne pita. Brazilcima je san da igraju za Barsu i Real a ne za Liverpul.I sami ste svesni da nemate sta da trazite ove sezone u PL.

The KING(visionary)
16:39

Liverpul opak uzese trofej,navikli su na trofeje svake sezone to je za njih normalno,ne vidim cemu ovako pompezan naslov!

Stari
17:35

Opet o Liverpulu!?!

Saša MKD
20:46

Svim navijačima klubova sa ''velikom'' tradicijom su trn u oku liverpul, Junajted, pa i Arsenal...

Red Demon
18:21

Trofej vitrina celsija na bridzu se obilazi za max od 15-20 sekundi.

NikkiCFC
16:37

Zasto Liverpul niko ne zove na turnire gde igraju najbolji timovi na svetu?

The Truth
17:08

Igraju sa Bajernom,Atletikom i Napolijem u Audi Cupu pocetkom avgusta.

Stari
17:35

Pitaj Lukakua!!!

Chella_ynwa
16:31

Neka je godina krenula sa teofejom, pa makar i u prijateljskim utakmicama. :)nSalah i Kutinjo najbolji na terenu, Matip je klasa od stopera. A Origi nikad nece da postane klasa od napadaca, pre svega jer je pored odlicnih fizickih predispozicija previse fudbalski neinteligentan.

The Truth
16:27

Konacno smo osvojili trofej PL,bravo momci.A sada idemo po ovaj glavni ☺

BarsaSaMarsa10
16:27

Kutinjo maestro,uzivanje je gledati ga na terenu.

äxwell
16:26

Jao, kako lijep clanak za ove patetikose sto hejtuju redse i vole polemisati o Liverpulovom manjku trofeja u zadnjih par godina.

Red Demon
16:26

PREMIJER LIGA konacno osvojena u inat hejterima! Totalno nebitno sto ima Azija u naslovu. Sledi tripleta.

Mello
16:25

To im je jedini sto ce uzet ove sezone.lol

Рођени шампион
16:25

Nadam se igri poput ove kad počne sezona. Kakav gol i asistencija Kutinja, el Magico!

Ernesto CheGuevara
16:23

I verovatno jedini trofej sto ce ove sezone osvojiti, ali ko zna , cuda su moguca.

Gorčilo
16:23

Gledao sam samo poslednjih 15-ak minuta meča. Kako su igrali pre toga? Ne sviđa mi se reakcija Kutinja na kraju meča. Sa Klopom i ostalima se pozdravio mlako kao da nije srećan. Ne smemo dozvoliti da ga izgubimo.

The Truth
17:14

Necemo,ne brini.Covek je izjavio da ostaje pre dva meseca.Posle svega sto je Liverpul ucinio za njega sigurno nece pogaziti svoju rec.

Kralj Stiven
16:22

Prvo i drugo poluvreme nebo i zemlja.Magijo ime ti je Kutinjo kako nas je navikao na onakve golove prava 10tka.Lepo je videti Hendersona i Flanagana u isto vreme na terenu :D #BringVanDajk