Lion opet kiksnuo, Vuletov Bordo ne staje, Biševac i Mec na dnu

subota 23.09.2017.
21:54

Večeras je odigrano četiri meča sedmog kola Lige 1.

Fudbaleri Liona i Dižona remizirali su rezultatom 3:3, dok je Bordo pobedio Gengan na svom terenu - 2:1, u sedmom kolu Lige 1.

Lion je poveo golom Fekira u 20. minutu, ali je već tri minuta kasnije Sliti anulirao prednost domaćih sa bele tačke.

Početkom drugog poluvremena, gosti su uspeli da povedu, pošto je Džeka pogodio za 1:2.

Lion je krenuo u ofanzivu i u razmaku od dva minuta je ponovo došao do vođstva. Auar je u 60. minutu izjednačio na 2:2, da bi Marijano Dijaz sa bele tačke u 63. doneo drugo vođstvo Lionu na ovom meču.

Međutim, posle samo dva minuta, u 65. Jamber je doneo novo izjednačenje, što se na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat - 3:3.

Bordo je kao domaćin uspeo da zabeleži važnu pobedu, pošto je savladao ekipu Gengana  rezultatom 3:1.

Gosti su na početku propustili veliku šansu da povedu pošto je Brijan promašio penal, a potom je usledila kazna. U 31. minutu Kamano je pogodio za 1:0, u 46. je Salibur izjednačio na 1:1, a pobedu Bordou doneo je Mendi u 75. minutu, a Kafu je potvrdio trijumf u nadoknadi vremena.

U timu Bordoa svih 90 minuta odigrao je Vukašin Jovanović, dok je Milan Gajić i dalje van stroja zbog povrede ramena.

Mec je na svom terenu ponovo izgubio, iako je imao igrača više na terenu. Ovaj put je slavila Troa, golom Grandsira u 90. minutu.

Za ekipu Meca čitav meč je odigrao Milan Biševac, ali nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da pobegne sa dna tabele.