Liga 1 - 'Žirondinci' ispustili pobedu nad Lionom

petak 03.03.2017.
22:41

Fudbaleri Bordoa nisu uspeli da savladali Olimpik Lion na startu 28. kola francuske Lige 1 iako su imali gol prednosti tokom većeg dela meča.

girondins.com

Prva utakmica 28. kola francuske Lige 1 između Bordoa i Liona završena je remijem 1:1 (1:0) kojem će se više obradovati fudbaleri gostujućeg tima.

Domaći su stigli do prednosti preko Argentinca Vade u 19. minutu i držali prednost sve do završnice meča kada je Emanuel Mamanija pogodio za konačnih 1:1.

"Žirondinci" su stvorili više izglednih prilika ali im se nije dalo da dobiju večerašnju utakmicu u kojoj su "požutela" oba srpska internacionalca.

Već u prvom poluvremenu je sudija pokazao javne opomene Milanu Gajiću i Vukašinu Jovanoviću, a potonji je u završnici meča dobio udarac laktom u oko koji arbitar nije sankcionisao.

Ovakvim ishodom duela u Bordou više će se radovati ekipa Liona koja je zadržala četiri boda prednosti u odnosu na večerašnjeg rivala.