Liga 1 - Težak udarac za Garsiju, Marsej poražen od Monpeljea

petak 04.11.2016.
22:49

Bivši trener Lila i Rome vodio je ekipu Olimpik Marseja po treći put, na startu 12. kola doživeo je prvi poraz.

BETA/AP Photo/Sergei Grits

Nakon remija sa PSŽ-om i Bordoom u prethodna dva kola, Marsej je doživeo poraz na gostovanju ekipi Monpeljea.

Odbrana je ovoga puta zakazala, na kraju je bilo ubedljivih 3:1 za domaće, iako su gosti uglavnom držali loptu u nogama.

Poveo je Monpelje već u četvrtom minutu preko ponajboljeg igrača Rijada Budebuza. Na poluvreme se otišlo sa dva gola prednosti za domaće, strelac je bio još jednom bivši igrač Sošoa, Alžirac Budebuz.

Nakon sedam minuta igre u nastavku, gosti dolaze do gola, svoju mrežu zatresao je Pjonije.

Ipak, domaći su se ponovo odlepili na dva razlike posle samo pet minuta, strelac je bio napadač Munije.

Do kraja nije bilo promene rezultata u Monpeljeu domaći su došli do vrednog trijumfa, Marsej ni sa novim trenerom nikako da izađe iz rezultatske krize.

Marsej je trenutno 10. sa 14 bodova, dok je ekipa Monepeljea dva mesta ispod sa istim brojem osvojenih bodova.