Liga 1 - Srpski Tuluz odoleo šampionu

subota 27.09.2014.
19:10

Druga utakmica osmog kola francuske Lige 1 igrana je u Tuluzu gde je klub za koji nastupaju četvorica srpskih internacionalaca uspeo da ostane neporažen u duelu sa aktuelnim prvakom Pari Sen Žermenom.

tfc.info
tfc.info

Aktuelni šampion Francuske nastavio je sa posrtanjem u Ligi 1 pošto je ponovo ostao bez čitavog plena, ovoga puta na gostovanju Tuluzu.

Izabranici Lorana Blana odigrali su 1:1 (1:1) sa Tuluzom za koji su danas nastupila trojica srpskih internacionalaca.

Samo povređeni Uroš Spajić nije bio u mogućnosti da nastupi protiv Pari Sen Žermena, dok su Pavle Ninkov, Dušan Veškovac i Aleksandar Pešić počeli utakmicu i dali doprinos u osvajanju jednog boda.

Fudbaleri Tuluza došli su do prednosti već u osmom minutu golom Ben Džedera a izjednačujući pogodak za PSŽ postigao je Behbek u 33. minutu posle asistencije Marka Veratija.

Treba dodati da je Pari Sen Žermen nastupio bez Ibrahimovića u timu čime se još jednom pokazala kao tačna tvrdnja da "Sveci" bez Šveđanina nisu isti tim.