Liga 1 - Nansi bolji od "Kanarinaca", meč obeležila tuča u sudijskoj nadoknadi!

nedelja 05.02.2017.
19:01

Fudbaleri Nansija slavili su na gostovanju u Nantu u okviru 23. kola francuskog šampionata.

Nansi je slavio sa 0:2 (0:2), sudbina domaćina zapečaćena je u prvih 20 minuta igre u nastavku.

Prvo poluvreme je prošlo bez većih uzbuđenja, a gosti dolaze do prednosti nakon samo pet minuta po povratku sa pauze.

Strelac je bio bivši igrač Fenerbahčea Isar Dija.

Nekih 15 minuta kasnije, sve je manje-više bilo rešene, u listu strelaca se ovoga puta upisao Setut.

Do kraja nije bilo golova, ali je u prvom minutu nadoknade došlo do koškanja između Harita iz Nanta i Muratorija iz Nansija, čitava stvar je eskalirala, uleteli su i ostali i igrači, nastao je opšti haos, ali se srećom sve relativno brzo stišalo.

Epilog čitave situacije bilo je isključenje dvojice fudbalera koji su i započeli nemire na terenu.

Nansi je 11. sa 27 bodova nakon ovog susreta, dok je Nant na 14. mestu sa samo bodom manje ali i utakmicom više od današnjih rivala.