22:26

Fudbaleri Monaka nastavili su da igraju po sistemu toplo-hladno pošto su u prvom meču 12. kola francuskog šampionata remizirali sa ekipom Remsa.

Beta/AP Photo/Dmitry Lovetsky

Prvi meč 12. kola francuske Lige 1 odigran je večeras u Kneževini gde je Monako ugostio Rems i još jednom razočarao.

Ekipa koja se takmiči u Ligi šampiona nije uspela da veže treću pobedu pošto je Rems večeras odneo bod sa stadiona "Luj II", konačan rezultat bio je 1:1 (1:0).

Monako je do vođstva stigao u 20. minutu preko Nigerijca Ečijeilea a gosti su izjednačili deset minuta pre kraja, golom Kamerunca Mukanđa.

Izabranici trenera Žardima preskočili su Nicu na tabeli ali bi do kraja vikenda ponovo mogli da padnu na osmu poziciju. Rems je nastavio seriju od četiri meča bez poraza i trenutno je 12. na tabeli sa 15 osvojenih bodova.