Liga 1 - Falkaova dominacija i Monakova "petarda", prekinut meč u Mecu!

subota 03.12.2016.
21:51

Da krenemo od meča Meca i Liona, pitanje je da li će se ova utakmica uopšte i nastaviti nakon prekida koji se desio u 30. minutu.

Mec je vodio sa 1:0 golom golom Heina, ali su navijači ovog kluba napravili veliki problem. Ubacivali su petarde u teren, dve su povredile golmana Liona, Lopesa, pa se utakmica prekinula.

Tu situaciju možete videti ovde.

Monako je bio veoma ubedljiv danas, postigli su čak pet golova protiv Bastije koja je ovim porazom poslata u zonu ispadanja.

Mbape, Lemar, Falkao (2) i Kariljo su bili strelci na ovom meču, poslali su Monako na čelo tabele, makar do sutra kada Nica igra svoj meč.

Gengan je uspeo da savlada Nant sa 2:0 golovima Brijana i Salibura, posao je ovoj ekipi bio olakšan kada je Tomason dobio direktan crveni karton.

Anžer i Lorijen su odigrali najzanimljiviji meč, Marvo je doveo goste u prednost, izjednačuo je Didiu iz penala u prvom poluvremenu. U nastavku, Ndoje je u 59. minutu doneo novu prednost Anžeru, da bi Varis izjednačio u 66. minutu.

Bordo je doživeo poraz na svom terenu, De Previl je Lilu doneo tri boda golom pred sam kraj prvog poluvremena.