Autor: Beta Beta
subota 11.03.2017.
23:58
Izvor: Beta

Fudbaler Bajerna Robert Levandovski postigao je danas dva gola u pobedi protiv Ajntrahta.

BETA/AP Photo/Martin Meissner

Bajern je danas kao domaćin pobedio Ajntraht iz Frankfurta sa 3:0, a poljski napadač je bio dvostruki strelac, u 38. i 55. minutu. Gol je postigao i Daglas Kosta u 41. minutu.

Levandovski je treću sezonu u Bajernu i osvojio je dve šampionske titule, Kup Nemačke i Superkup Nemačke, danas je stigao i do svog 100. gola u dresu tima sa "Alijanc Arene".

Bajern je neporažen u 18 uzastopnih utakmica u svim takmičenjima, iskoristio je poraze najbližih pratioca u prvenstvu i 10 kola pre kraja takmičenja u Bundesligi stekao 10 bodova prednosti nad drugoplasiranim Lajpcigom.

"Ovo je dobar dan, dobra pobeda, ali i zbog rezultata na ostalim stadionima", rekao je trener Bajerna Karlo Anćeloti.

Bajern pokušava da osvoji petu uzastopnu šampionsku titulu u Bundesligi, što nijednom klubu do sada nije uspelo.