Levica na brata - Prelep gol Uroša Matića u Danskoj

nedelja 28.05.2017.
19:42

Vezni fudbaler Kopenhagena i mlađi brat veziste Čelsija Nemanje Matića, postigao gol za pobedu svog tima u plej-ofu danskog šampionata.

Kopenhagen je još pre par kola osvojio titulu, a sada su pobedom okončali sezonu, kako su u poslednjem meču slavili protiv Sonderjskea sa 2:0 (2:0).

Poveli su golom Santandera u 19. minutu, a 11 minuta kasnije je na scenu stupio Matić.

Danski fudbaler marokanskog porekla Jusef Tutu je sjajno prošao po levoj strani, dodao loptu do našeg internacionalca, koji se nametio na levu nogu, uputio udarac i po zemlji loptu od stative poslao u mrežu gostiju.

Jako lep gol mlađeg brata Nemanja Matića, do kraja nije bilo golova, a pored Uroša na terenu je u dresu Kopenhagena svih 90 minuta proveo i Andrija Pavlović.