17:55

Šampion Engleske se raspada, kako stoje stvari biće prvi iznad crte posle 25. kola Premijer lige.

Beta/AP Photo/Paulo Duarte

"Lisice" gube na poluvremenu od Svonsija sa 2:0.

Štoper Moson i levi bek Olson su doneli veliku prednost 'Labudovima' u finišu prvog poluvremena.

Velšani su poveli u 36. minutu, Kasper Šmajhel nije imao nikakve šanse kada je Alfi Moson uhvatio volej u srcu šesnaeterca u gužvi koja se stvorila pred njegovim pred golom posle prekida koji je izveo Gilfi Sigurdson.

Deset minuta kasnije, pred sam odlazak na odmor, odbrana Ranijerijevog tima je ispala kao iz voza, napravljen je višak po levom boku, Sigurdson je spojio sa golom Martina Olsona, Šveđanin izašao sam pred Šmajhela, gađao bliži ugao i povisio na 2:0.