Lester ima sjajan rezultat na poluvremenu, ali slika sa tribina je mnoge ostavila u šoku!

utorak 14.03.2017.
21:36

Debitant u Ligi šampiona je na pragu ostvarenja sna! Posle prvih 45 minuta ima rezultat koji ga vodi u četvrtfinale Lige šampiona. Ipak, postoji još nešto što je privuklo pažnju...

EPA/HANNAH MCKAY

Posle 2:1 u korist Sevilje u prvom meču, Lester je večeras golom Vesa Morgana poveo sa 1:0 u 27. minutu meča, pa je posle prvog poluvremena bliži plasmanu među osam najboljih u Ligi šampiona!

Ali, ono o čemu večeras ''bruje'' društvene mreže i pojedini mediji širom Evrope, jeste slika koja se mogla videti na tribinama ''King Pauer'' stadiona.

Naime, navijači Lestera su doneli veliki broj belih zastava, koje su, međutim, mnoge gledaoce podsetile na - ''Kju Kluks Klan''.

Dovoljno je pogledati prilog i sve će vam biti jasno. Mnogi se zbog toga večeras podsmevaju navijačima britanskog premijerligaša.