Leo Mesi - ''Stotka'' za istoriju!

utorak 24.11.2015.
21:17

Barsa briljira tokom prvog poluvremena meča sa Romom na Kamp Nou, a Leo Mesi piše nove stranice fudbalske istorije!

BETA/AP Photo/Emilio Morenatti

Barsa je već u prvih dvadeset minuta stekla dva gola prednosti, uz jedan poništen gol Lea Mesija, ali u 18. minutu ništa nije bilo sporno.

Navijači Barselone mogli su da uživaju u fenomenalnoj akciji Suareza i Mesija, koji je majstorski završava i šalje loptu u Ščešnjijevu mrežu, za vođstvo od 2:0.

Ono što je dodatna vrednost ovog pogotka, jeste činjenica da je Mesi direktno doprineo postizanju 100 golova u dresu Barselone u Ligi šampiona!

Od toga je 78 golova plus 22 asistencije!

I ne samo to, pedantni statističari su izračunali da je ovo deseti uzastopni novembarski meč u kojem Leo mesi postiže gol u Ligi šampiona.

Možete da ga pogledate OVDE, zaista ga vredi videti više puta!