petak 29.09.2017.
21:20

Kompletirano je i drugo kolo grupne faze Lige Evrope, a odabran je i najbolji tim.

Epa/Jean-Christophe Bott

Crvena Zvezda je slavila na gostovanju u Kelnu sa 0:1, pa je tako na drugom mestu grupe H, sa dva boda manje od prvoplasiranog Arsenala.

Gol odluke je dao Ričmond Boaći nakon 30 minuta igre u prvom poluvremenu, ali za reprezentativca Gane nije bilo mesto u timu nedelje. Odličan je na "Rajn Enerdži" stadionu bio i golman "crveno-belih" Milan Borjan, ali ni za njega nije bilo mesta.

Što se tiča Partizana, da su slavili, možda bi se u timu kola našao Leandro Tavamba, koji je upisao gol i asistenciju, možda bi se mesta našlo i za Vladimira Stojkovića, koji je imao nekoliko maestralnih intervencija, ali je Dinamo Kijev nadoknadio dva gola minusa na stadionu Partizana i na kraju slavio, te u timu nedelje nema ni fudbalera "crno-belih".

Za igrača kola proglašen je ruski reprezentativac iz redova Zenita Aleksandar Kokorin, a u nastavku pogledajte ko se sve našao u timu nedelje Lige Evrope.