Lajpcigov tandem srušio Kostićev HSV

petak 08.09.2017.
22:30

Važna pobeda Lajpciga u prvom meču trećeg kola Bundeslige.

Fudbaleri Lajpciga pobedili su u gostima ekipu Hamburgera rezultatom 2:0 (0:0) u trećem kolu Bundeslige.

Heroji u pobedi Lajpciga bili su Nabi Keita u 67. i Timo Verner u 75. minutu.

Najlepši trenutak na meču dogodio sredinom drugog poluvremena, kada je Nabi Keita postigao jedan od lepših pogodaka ove sezone.

On je sa skoro 30 metara zategao loptu i matirao nemoćnog golmana, taj gol pogledajte OVDE. Osam minuta kasnije, Verner je posle asistencije Kampla postavio konačnih 0:2.

Posle tri odigrana kola, Lajpcig ima šest, bodova, isto koliko i Hamburger.

Srpski reprezentativac Filip Kostić na terenu je proveo samo prvih 45 minuta, a u prvom delu igre je imao veliku priliku, ali je bio neprecizan u situaciji jedan na jedan.