Lagana pobeda Napolija nad Kjevom

subota 24.09.2016.
22:38

Ekipa Maurisija Sarija danas je slavila sa 2:0 (2:0) protiv Kjeva u jednom rutinski odrađenom meču.

Beta/Efrem Lukatsky

Napoli je danas bio daleko bolja ekipa od Kjeva, pokazivali su to tokom većeg dela meča i na kraju su sasvim zasluženo slavili rezultatom 2:0 (2:0).

Oba gola su viđena u prvom delu utakmice, a na prvi smo čekali sve do 24. minuta.

Tada je Gabijadini primio loptu od Kaljehona, šutirao u suprotan ugao golmana Kjeva i pogodio za 1:0.

Samo petnaest minuta kasnije, novi gol za "azure".

Marek Hamšik je dobio loptu u kaznenom prostoru, namestio je na svoju levicu, šutirao iz sve snage i pogodio za 2:0. Taj gol ste mogli da pogledate OVDE.

U drugom poluvremenu su domaći spustili gas, nisu imali previše prilika, ali su svakako zasluženo slavili u ovom meču.

Pogledajte u nastavku i gol Gabijadinija.

U prvoj utakmici dana Juventus je savladao u gostima Palermo sa 1:0.