subota 09.09.2017.
20:40

Fudbaleri Sevilje upisali su trijumf na svom terenu u trećem kolu španske Primere.

EPA/JULIO MUNOZ

Izabranici Eduarda Beriza slavili su na "Sančez Pishuanu" protiv Eibara rezultatom 3:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a nakon manje od 60 sekundi igre u nastavku, Sevilja dolazi do prednosti.

Nolito je proleteo po levoj strani, ubacio je loptu u kazneni prostor gostiju, a na pravom mestu se našao Ganso koji rutinski matira golmana gostiju, srpskog internacionalca Marka Dmitrovića.

Pola sata kasnije, Sevilja je povela sa 2:0. Sarabija sa leve stative šalje loptu na desnu, a tamo se na pravom mestu našao Ben Jeder, koji pogađa praznu mrežu Eibara.

Konačan rezultat je u drugom minutu nadoknade postavio Nolito, nakon sjajne akcije Andalužana i asistencije Sarabije, druge na ovoj utakmici.

Sevilja je sada prva na tabeli sa sedam bodova, dok je Eibar na poziciji broj 13 sa četiri boda manje.