Kurtoa savladan posle više od 600 minuta

Autor: Boban Filipović
subota 26.11.2016.
18:54

Kristijan Eriksen je 'bombom' prekinuo dugi seriju 'Plavaca' bez primljenog gola.

BETA/AP Photo/Bob Leverone

Totenhem je poveo na 'Stamford Bridžu' posle samo 11 minuta igre.

Pritisak Poketinovih pulena je brzo urodio plodom, a zanimljivo je da se mreža Tiba Kurtoe zatresla i pre golčine Kristijana Eriksena, ali je pogodak Harija Kejna posle prekida koji je izveo Eriksen iskosa sa desen strane poništen zbog ofsajda.

Zanimljivo, 'Plavci' su poslednji gol u prvenstvu do ovog dnašnejg Eriksonovog primili 24. septembra na 'Emiretjstu' kad je Mesut Ozil u 40. minutu igre postavio konačnih 3:0.

OVDE pogledajte kako je Danac prekinuo 600 minuta dug period bez primljenog gola Čelsija.

20 Komentara

West London
Saturday, 26.11.2016
21:32

Ovo je bilo neobranjivo,tibaut nije imao nikakve šanse bitno je da smo uzeli sva 3 boda

MSSZRMK
21:02

Totenhem je bio bolji u prvom poluvremenu cudo da nisu dali jos jedan gol minimum,na kraju Celsi se vratio sa golom Pedra do tada je ekipa Poketina dominirala.

NIKE
20:26

Zgaziše nas ljudi kao plitak potok, vezni red Tottenhama sa 5, naš sa 4 igrača, jasno je da imaju igrača više u igri i jedu našu vezu. Pedrov gol nas za kratko vratio, nadam se boljoj igri u drugom dijelu.

MANUTD
20:21

Gledam prvo poluvreme i nista mi nije jasno. Celsijevi navijaci govore o nekoj ultra ofanzivnoj igri, a Totenhem ih je bukvalno pojeo. Da nemaju 5 u odbrani i 2 defanzivna vezna, pritom igrajuci ovakav BUNKER, verujem da bi im Totenhem uvalio bar jos 3-4 komada.

Marcos Alonso
21:35

Jesi se ti meni mnogo iznervirao zbog na kraju rutinske i zasluzene pobjede Celsija?

MANUTD
Sunday, 27.11.2016
02:37

Ni najmanje, ovo je odlicna utakmica da vidim vasu kontradiktornost na delu. Odjednom stil fudbala nije vazan, nego samo rezultat :)