Kup - Radoja sjajan u novoj pobedi Selte protiv Valensije, Vasiljević ispao

četvrtak 12.01.2017.
21:54

Selta je izbacila Valensiju ukupnim rezultatom 6:2, dok je dalje prošla i ekipa Eibara.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Nastavlja se Kup Kralja, a danas smo dobili i nove učesnike četvrtfinala, a to su Selta i Eibar.

Ekipa Selte je danas ponovo savladala Valensiju nakon što je prethodno u prvom meču slavila sa 4:1. Rezultatom 2:1 su dokrajčili "Slepe miševe", a danas je igrao i naš Nemanja Radoja.

Radoja je danas zabeležio i asistenciju kod prvog gola Selte, dodao je loptu Đuzepeu Rosiju, koji je sjajnim udarcem uspeo da savlada golmana gostiju.

Samo dva minuta kasnije, u 63. minutu, Arauho je uspeo da izjednači na 1:1, ali je kasnije Sisto stavio tačku na ovu utakmicu za konačnih 2:1, odnosno 6:2.

U meču Eibara i Osasune domaći su imali veliku prednost pošto su u prvoj utakmici slavili 3:0.

Uspeli su da spreče sve napade gostiju, na kraju je bilo 0:0 u drugoj utakmici Petra Vasiljevića na klupi Osasune.

Ostalo je još da se odigra meč Sevilje i Real Madrida, mada je i tu dosta toga poznato pošto je Real slavio u prvom meču sa 3:0.

Evo i spiska svih ekipa koje su uspele da se plasiraju u narednu fazu (četvrtfinale):

Selta, Eibar, Atletiko Madrid, Alaves, Alkorkon, Real Sosijedad i Barselona.