Kup Kralja - Atletiko u polufinalu

sreda 25.01.2017.
21:39

Eibar nije danas uspeo da napravi veliko iznenađenje, Atletiko Madrid se plasirao u polufinale Kupa Kralja.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Već nakon prve utakmice (3:0) Atletiko Madrid je bio na pragu plasmana u polufinale, a danas su samo dovršili posao bez velikih problema.

Nakon prvog poluvremena meča u Eibaru, nije bilo golova, da bi na startu drugog sva pitanja oko plasmana u polufinale bila rešena.

Gaitan je izveo korner, najviši u skoku bio je Himenez koji postiže sjajan gol za 1:0.

Ipak, domaći stižu do preokreta preko Enriha i Leona u 72. i 79. minutu, da bi Huanfran uspeo da izjednači i da tako ostavi svoj tim neporaženim u ovom meču.

U polufinalu su već Alaves i Atletiko, čekaju se još pobednici dvomeča Sosijedad-Barsa i Real-Selta.