Kup - Anže eliminisao "Žirondince", Srbi bez polufinala

sreda 05.04.2017.
20:28

Fudbaleri Bordoa eliminisani su u četvrtfinalu francuskog Kupa, pošto su na gostovanju poraženi od strane Anžea.

girondins.com

Dvanaestoplasirana ekipa francuske Lige 1 eliminisala je večeras Bordo u četvrtfinalu nacionalnog kupa.

Anže je na domaćem terenu slavio rezultatom 2:1 (1:1) protiv "Žirondinaca" i tako obezbedio plasman u polufinale kup takmičenja.

Domaći su poveli u osmom minutu golom Kevina Berigua, ali je Junusi Sanhare poravnao rezultat samo deset minuta kasnije.

Pobedu Anžeu i plasman u polufinale doneo je Senegalac Šeik Ndoje pogotkom u 67. minutu susreta.

Srpski internacionalci Milan Gajić i Vukašin Jovanović nastupili su za Bordo večeras, ali nažalost neće imati priliku da se bore za trofej u nacionalnom kupu.