Košta predvodi napad Čelsija! (SASTAVI)

subota 08.08.2015.
17:56

Londonski ''Plavci'' u odbranu trona kreću večeras od 18:30h, utakmicom protiv Svonsija na svom terenu.

BETA/AP Photo/Matt Dunham

Objavljene su startne postave ekipa, a kada su u pitanju srpski reprezentativci Bane Ivanović i Nemanja Matić, nikakvih iznenađenja nema. I jedan i drugi od prvog minuta će nastupiti u ekipi Čelsija.

Ono što je još privuklo pažnju, jeste Murinjova odluka da u špicu napada ukaže šansu Dijegu Košti, a Radamel Falkao će svoju čekati sa klupe.

Na drugoj strani, u centru pažnje je Andre Aju, koji danas debituje za Svonsi i koji se nalazi u startnoj postavi gostiju.

Čelsi: Kurtoa, Ivanović, Kejhil, Teri, Aspilikueta, Fabregas, Matić, Vilijan, Oskar, Azar, Košta.

Klupa: Begović, Zuma, Ramireš, Obi Mikel, Mozes, Remi, Falkao.

Svonsi: Fabijanski, Nouton, Fernandez, Vilijams, Tejlor, Ki Sung-Jueng, Šelvi, Aju, Sigurdson, Montero, Gomis.

19:36

treba samo pogledat statistiku udaraca u okvir gola 1 poluvremena kurtoa ih je spasio prvo poluvreme,ovaj svonsi je fantastisticna ekipa nijedna ekipa it top 4 nece lako sa njima.

ADIS-M-UNTD
19:30

kratko i jasno ne mogu da vjerujem da svonsi gubi,svaka cast svonsiju osto sam bez rijeci nakon 1 poluvremena aj samo da je malo losiji golman na golu celzija bilo bi svega.

marijaan
18:35

tanka klupa ,dje je kvadrado ?

S-I-M-K-E_
18:20

Ovaj se Falkao potpuno pogubio,iz Junajteda ode u Celzi dje ce jos manje igrati.

20:29

Falkao je propast, Falkao nije za BPL, trebao bi da ide stopama Goblina.

Carina
18:20

Kvadrado ni na klupi, ZASTO ZOZE BRATE ZASTO?

ADIS-M-UNTD
19:28

moram tebe pitati uvjek omalozavas druge ekipe pogotov junajted dali si zadovoljna 1 poluvremenom gdje vas je svonsi rasuo ?dali vam puse u zadnjoj liniji ko i kod junajteda i dali svonsi zasluzeno gubi? dali je posto ste komentarisali danas da je junajted dao na srecu gol dali je drugi gol sreca tj autogol?

Carina
20:24

Junajted nije imao nijedan sut na gol, ckode, na Old Trafordu.

Carina
18:19

Najbitnija stvar. Mislio sam da je Azar, ali preocigledno je da je to Kosta.

ADIS-M-UNTD
21:40

ali junajted nije sampion realno zar ne,sampion je celzi on postavlja standarde za druge ekipe ako si me razumio,junajted ima 5 novih igraca celzi nema ni jednog to je ekipa vec dugo zajedno logicno je da su uigrani i da su ko masine jesam li tu u pravu ? jeli ima potrebe da se uigraje ista sampionska ekipa ?

ADIS-M-UNTD
22:41

decko ja sam tebi pitao dali si zadovoljan sampionskom igrom celzija,ispravi me ako gresim ova ekipa potpuno ista je osvojila titulu i ova ekipa nema pravo reci nisu uigrani zar ne? mozes li ti meni objasniti kako sampion da bude nadigran na svom terenu,a koliko se ja sjecam man.untd nije sampion i ima 5 novih igraca u timu pa se moze reci ne uigrani koji je razlog lose igre celzija kad je igrao potpuno isti uigrani tim ?