Košmarni početak Olimpijakosa, može li Đurđević nešto da promeni?

utorak 12.09.2017.
21:11

Crveno-beli iz Pireja već posle 15 minuta igre imaju veliki rezultatski zaostatak u meču sa Sportingom!

olympiacos.org

Veoma loš početak Olimpijakosa na startu Lige šampiona!

Već u prvih petnaestak minuta igre, gostujuća ekipa Sportinga povela je sa 2:0, golovima Dumbije u drugom i Martinsa u 13. minutu!

Sada domaći imaju veoma težak zadatak da do kraja izbegnu poraz, a velika odgovornost u tom pogledu je i na Urošu Đurđeviću, koji večeras debituje u Ligi šampiona i koji je od prvog minuta na terenu.