subota 22.07.2017.
22:28

Andrija Pavlović je uspeo da postigne gol u pobedi Kopenhagena protiv Randersa.

EPA/Mathias Loevgreen Bojesen

Kopenhagen je zabeležio i prvu pobedu u novoj sezoni Superlige Danske pošto je danas u okviru drugog kola na gostovanju Randersu slavio 3:0.

Gosti nisu bili toliko bolji rival, Randers je stvarao šanse i imao nekoliko propuštenih, ali je Kopenhagen koristio svoje malobrojne prilike i na kraju slavio sa 3:0.

Sotiru je postigao prvi gol na ovoj utakmici u 9. minutu, na 2:0 povisio je  Andrija Pavlović, srpski reprezentativac.

On je na asistenciju Verbića u 62. minutu doveo svoj tim do velike prednosti. Konačan rezultat je u nadoknadi vremena postavio Sotiru svojim drugim golom.

Igrao je i Uroš Matić od 64. minuta ovog meča.