23:42
Izvor: Beta

Na koga vas podsećaju ove reči?

EPA/WILL OLIVER

Trener fudbalera Čelsija Antonio Konte rekao je da je ključni momenat u današnjem porazu njegove ekipe od Barnlija bio crveni karton Gerija Kejhila i dodao da će morati da smisli novu formaciju sa 10 igrača, čime je podsetio na Žozea Murinja koji je neretko koristio slične "fazone" kada je mečeve završavao sa igračem ili dva manje.

Fudbaleri Čelsija porazom su počeli odbranu titule u Premijer ligi, pošto su danas na svom stadionu u prvom kolu izgubili od Barnlija sa 3:2.

"Crveni karton Kejhila je bio ključni momenat, jer nije bilo lako igrati ostatak utakmice sa desetoricom igrača. Nekoliko poslednjih utakmica smo završavali sa devetoricom ili desetoricom igrača. Moraću da pronađem novi sistem i da predvidim igru sa devetoricom ili desetoricom za narednu utakmicu...", rekao je Konte za britanske medije.

"Ne želim da komentarišem sudiju, apsolutno ne", rekao je dodao je trener Čelsija.

Šampion Engleske u prvom poluvremenu u potpunosti je nadigran od Barnlija, koji je od 14. minuta imao igrača više na terenu nakon što je kapiten "plavaca" Geri Kejhil zbog oštrog i neopreznog starta dobio direktan crveni karton.

Do kraja prvih 45 minuta Barnli je poveo sa 3:0, a Čelsi je u nastavku uspeo jedino da ublaži poraz.

"Trudili smo se do kraja da dodjemo do dobrog rezultata, šteta što nismo uspeli jer smo se dobro borili u drugom poluvremenu... U prvom smo izgubili glavu nakon crvenog kartona, primili smo dva gola, a onda je bilo vrlo teško promeniti konačan rezultat", rekao je Konte.

Čelsi u drugom kolu gostuje Totenhemu.

24 Komentara

Adnan
Sunday, 13.08.2017
10:42

Jednu utakmicu im sudija ne pomogne i odmah kmecanje,oba crvena su itekako zasluzena,Kejhil ce jos da fasuje 3 meca zabrane,jos su dobro prosli koliko su napadali sudiju verbalno,mogli su i sa manje da zavrse.

Miodrag21
12:54

Sudije cesto sude na stetu Celsija, o cemu ti ? Sto je ironija, navijac Junajteda...

Adnan
14:28

Nije tacno,jedna jedina utakmica protiv Celzija je bila ona protiv Barselone,ostalo je sve normalno,uglavnom im pomazu,to sto oni kukaju svaki put kad im se ne progleda divljastvo kroz prste jer su 12-godisnjaci nije do mene,jucer su oba crvena zasluzena,suđenje bez greske je bilo.Junajted sudije ostecuju,pogledaj koliko je Junajtedi imao penala prosle sezone,crvenih,zutih,ofsajda i td.

Marcos Alonso
13:57

Prosle sezone su sudije uglavnom isle na stetu Celsija ( i pored toga 30 pobjeda u ligi) a vi ste ti koji ste plakali zbog nekih sudijskih odluka,zaboravivsi kako ste uzimali toliko trofeja u sampionatu

Mirsoxc
10:36

pročitan si conte, tvoj bunker može da prođe kad imas hazarda i costu.

10:05

Celsi je ZESTOKO ostecen ali to nema veze jer problem lezi u cinjenici da nema dovoljno igraca na pozicijama koje GORE u timu. Tako Emenlao i Ruskinjo dovodite igrace ili ce ovo biti kolaps!!!

Naka TZ (CFC)
15:42

Ja sam ovde pisao 3 mjeseca da ce nas kostati kratka klupa i manjak sirine u timu .Kada krenu povrede i 4 fronta da rade svoje bitna je rotacija i sirina u ekipi .Mi sada imamo samo jak prvi tim ali klupa nula bodova .Moramo ako nista pojacati bekove jer Alonso i Moses ne mogu sami iznijeti sav teret sezone a nemaju ni ogroman kvalitet za takav poduhvat .Ista stvar je i sa veznjacima tesko Kante,Fabregas i Bakayoko da sami mogu vuci sezonu .Odbrana je po meni jaka i imamo tu opcija, golmane imamo, krila se isto mogu provuci, napad je dobar znaci 2 3 igraca dovesti pod hitno ili ce bit Murinjova ona sezona nalik ovoj.