nedelja 19.02.2017.
17:29

Italijanski napadač konačno je postigao gol, svoj prvi u dresu "Slepih miševa".

EPA/JUAN CARLOS CARDENAS

Valensija igra kao posednuta protiv favorizovanog Atletik Bilbaa, nakon sat vremena igre vode sa 2:0 na "Mestalji".

Prvi gol bio je delo bivšeg igrača Mančester junajteda Luisa Nanija, koji je mrežu Iraizoza pogodio na asistenciju novajlije u redovima Valensije Fabija Oreljane.

Portugalac je postigao gol u 13. minutu, a u prvom minutu sudijske nadoknade to je pošlo za rukom i bivšem napadaču Sasuola, Juventusa i Vest Hema Simoneu Zazi.

Italijan je ove sezone u velikoj krizi, tokom svoje epizode u redovima "Čekićara" nije bio ni blizu postizanja gola, zbog toga je i vraćen u Juventus.

Deluje da je njegova odluka da se u drugom delu sezone pridruži Valensiji bila ispravna, kako je u svom petom nastupu, drugom u startnoj postavi postigao i svoj prvenac.

Fudbaleri "Slepih miševa" su izveli jednu strašnu akciju, Zaza je izbio sam pred golmana gostiju i odmerenim udarcem po zemlji zatresao mrežu Baskijaca. To je njegov prvi gol još od maja prošle godine.