Konačno kraj i u Rimu, Toti čovek preokreta!

nedelja 11.09.2016.
18:03

Utakmica između Rome i Sampdorije nastavljena je tokom popodneva posle prekida zbog nevremena, a finiš meča obeležio, naravno, legendarni Frančesko Toti.

BETA/AP Photo/Gregorio Borgia

Fudbaleri Rome su posle mnogo uzbuđenja i preokreta, uspeli da pre svojim navijačima savladaju Sampdoriju rezultatom 3:2.

Posle prvog poluvremena, gosti su vodili sa 2:1, golovima Mjurijela i Kvaljarele, dok je Salah u osmom minutu postigao vodeći gol za Romu.

Međutim, na startu drugog dela igre, meč je prekinut zbog nevremena, bilo je neizvesno da li će se danas nastaviti, ali su fudbaleri dve ekipe nešto kasnije ipak izašli na teren.

Nastavak meča obeležili su domaći, koji su na kraju uspeli da osvoje sva tri boda!

Na izjednačenje smo čekali do 61. minuta, kada je Edin Džeko pogodio na asistenciju Totija, a u poslednjim trenucima vremena, legendarni kapiten Rimljana je svojim golom iz jedanaesterca postavio končnih 3:2 za Romu!

Izveštaje i rezultate sa ostalih današnjih mečeva možete da pogledate OVDE.

U prilogu je trenutak odluke iz Rima - Totijev gol sa bele tačke, kao i njegova asistencija za Džeka kod izjednačujućeg gola.