utorak 20.09.2016.
19:51

Marko Grujić konačno u startnoj postavi Liverpula!

liverpoolfc.com

Fudbaleri Liverpula večeras gostuju Derbi Kauntiju u Liga kupu, a srpski fudbaler nalazi se u startnoj postavi.

Grujić do sada nije imao prilike da bude starter, niti da zaigra u Premijer ligi, tako da je večeras njegovih prvih pet minuta.

Inače, u timu je posle duže vremena i levi bek Moreno, dok su šansu od prvog minuta dobili novajlije Klavan i golman Karijus.

Od ostalih srpskih fudbalera, Nemanja Matić je starter u meču protiv Lestera, dok je Ivanović na klupi.

Aleksandar Mitrović ponovo nije ni na klupi, dok Vladimir Stojković ima težak zadatak da sačuva mrežu protiv Arsenala.