nedelja 19.04.2015.
23:16

Derbi Rone završen bez pobenika, Sent Etjen je odneo bod sa 'Žerlana', ali treba dodati da su 'Zeleni' imali čoveka više na terenu sat vremena.

Beta/AP Photo/Laurent Cipriani

Lion će ostati lider na tabeli nakon 33. kola Lige 1 zbog bolje gol razlike od Pari Sen-Žermena, ali branilac šampionske titule ima meč manje.

N'Jie je doveo Olimpik u vođstvo u 24. minutu utakmice nakon asistencije Fekira, ali pet minuta kasnije kola su krenula nizbrdo za domaćina.

Rose je dobio crveni karton, skrivio penal, a Gradel bio siguran sa 'bele tačke'.

Sent Etjen u smiraj provog poluvremena pravi preokret, strelac je bio rezervista Hamuma, koji je ušao u igru minut pre izjednačenja umesto Bajsa. Kao da je bio taličan.

Lion je izjednačio na samom staru igre u nastavku, Nabli Fekir je ponovo bio u ulozi asistenta, a desni bek Žale matirao Rufijea.

Do kraja meča promena nije bilo, ostalo je 2:2.

U toku popodneva danas su odigrane još dve utakmice, Lil je kao domaćin savladao Bordo sa 2:0, dok Monpeljeu jedan gol bio dovoljan za pobedu protiv Kaena.