ponedeljak 02.01.2017.
19:30

Teško je odlučiti se, obijica ulaze u ozbiljnu konkurenciju za promašaj sezone.

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Igrao se 35. minut utakmice 20. kola Premijer lige između Vest Hema i Mančester Junajteda na Olimpijskom Stadionu u Londonu kada se pred golom 'Čekićara' dogodila situacija iz kategorije neverovatnih.

Pravo je čudo kako 'Đavoli' nisu uspeli da postignu gol, pogledajte u prilogu šta su promašili Antonio Valensija i Džesi Lingard u roku od dve sekunde.

Po nama je ipak Lingard "pobedio" Ekvadorca u foto-finišu, jer on naspram sebe nije imao golmana Rendolfa.

Zbog ovoga je na poluvremenu rezultat 0:0, a gosti od 15. minuta imaju igrača više zbog crvenog kartona Sofijana Fegulija.

Ustisak je da je Blićev tim žestoko oštećen.