Ko kaže da Real ne može bez Ronalda - Još jedna pobeda!

sreda 04.02.2015.
22:39

Ronaldova suspenzija se nije ni osetila na rezultatima Real Madrida u dve utakmice koliko je Portugalac propustio. CR7 se odmorio, osvežio, a njegovi saigrači osvojili maksimalnih šest bodova i učvrstili se na čelu tabele.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Fudbaleri Real Madrida večeras su upisali novu pobedu u Primeri i pobegli barseloni na četiri boda razlike.

Kraljevski klub je večeras na svom terenu bio bolji od Sevilje u zaostaloj utakmici 16. kola, rezultatom 2-1.

Ekipa Karla Anćelotija je glavni deo posla odradila u prvom poluvremenu, kada su postignuta oba gola. Na vođstvo se čekalo do 12. minuta, kada je Marselo odlično centrirao sa leve strane, na pravom mestu je bio Hames Rodrigez i golman Sevilje Beto je matiran - 1:0.

Prednost Reala je duplirana u 36. minutu, kada je Karim Benzema asistirao Heseu Rodrigezu, a ovaj znalački iskoristio priliku za 2-0.

Prvo poluvreme obeležio je i ''kung-fu'' duel Benzeme i golmana Beta, što ste mogli da vidite OVDE.

U nastavku, Real je ''smanjio gas'', što su gosti iskoristili da prepolove prednost domaćina, ali više od toga nisu mogli.

Konačnih 2-1 postavio je Aspas u 80. minutu, posle odličnog solo prodora i centaršuta Vitola, koji ima ogromne zasluge za ovaj pogodak.

Sve golove sa ''Santijago Bernabeua'' možete da pogledate OVDE.