Ko je razmazio navijače Arsenala?

Autor: Boban Filipović
nedelja 13.03.2016.
11:49

Venger izjavio da bi fanovi Arsenala bili srećni jedino pod uslovom da se pobede sve utakmice i osvoje svi trofeji.

BETA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Tokom intrevjua pred 1/4 finalni meč FA kupa protiv Votforda, Arsen Venger je istakao da su navijači nezajažljivi.

"Nikad nije dosta.

Koliko god ostvarivali dobre rezultate, nikad nije dosta."
kaže 'Profesor'.

"Kada prođe sezona bez trofeja, onda možete čuti - Niste mogli ni FA kup da osvojite.

Pogledajte malo istoriju Arsenala. Mi smo klub sa najviše trofeja u FA kupu. Osvajali smo 12 puta ovo takmičenje, od kako sam ja menadžer šest puta."
rekao je Venger.

Arsenal brani trofej FA kupa iz prošle sezone, a francuski stručnjak je istakao da je jedan od ciljeva da se i ove podigne pehar na 'Vembliju'.

"Mene Vembli posebno inspiriše. Kada vidim kako pristižu mase u bojama Arsenala u hram fudbala, osećam se ispunjeno." zaključio je Arsen Venger.

21 Komentara

Djalminha8
Sunday, 13.03.2016
20:11

Najjaci su mi Arsenalovi navijaci, kada Arsenal pobedi svi komentarisu kako igraju najlepsi fudbal i kako ce osvojiti LS, PL, FA kup, kup cetiri sela,kineski novogodisnji kup i Super ligu( to tek treba da se opravi), i normalno kako je Ozil najbolji igrac na svetu uz Alexisa. A kada izgube Venger out, mi smo smesna ekipa i kukaju kako Venger ima 2315316532 miliona ali nece da ih potrosi..

14:09

Znci mnogo FA Cup,sto kaze on Vembli posebno inspirise ali ako misli da zadovolji navijace mora da osvoji ligu ili ligu sampiona

Carina
14:05

Hahahahaha cime si ih ti razmazio? Osminom finala lige sampiona i cetvrtim mestom? Cak ni taj atraktivni fudbal kojim su se ponosili vise ne postoji, u ovakvoj sezoni ne osvojiti titulu je cisto gubitnistvo.

15:08

Rece navijac ciji se klub bori za opstanak i nece vidjeti Evropu iduce godibe.

13:23

Zadnjih 10 godina nije imalo sta da ih razmazi definitivno!!!

Kico14
13:23

Venger sa silnim trofejima,prestani Arsene!

Bel
13:21

Hajd sto nije lako navijacima Arsenala sa ovim covekom, nego i nas neutralne navijace ubija u pojam covek...

čerčil Brod
13:19

Hahah profa se smetnuo. Ko je razmazio navijače??? Fanovi bi bili srećni da osvojis premiership svake sedme godine i da svake dovedes nekog krštenog igraca a ne klinca od 17 godina koji ima potencijal da bude zvezda.

Ajde?
13:01

Ja ne mogu da verujem šta je ovaj čovek u stanju da izjavi. Čovek koji ima 200 miliona u banci, trenutno najjači sastav po imeni ma u Engleskoj, zaostaje za Lesterom 8 bodova, i još ima obraza da izjavi ovako nešto. Kad ove sezone nije uspeo da osvoji ligu koja je nikad slabija, neće je osvojiti nikad. Wenger OUT.

Djalminha8
20:07

Po imenima Siti ima najjaci sastav..

PakyCFC
12:57

Nije, nego navijači žele ligu, a ti nisi sposoban za to, pa se vadiš na druge stvari.

Rockstar
12:56

Ne moramo vise nista nikad osvojiti,samo tebe vise da ne gledam.20 godina u klubu a ima 3 lige,6 fa kupa i budjavi community shield