00:00
Izvor: Beta

Trener fudbalera Liverpula Jigren Klop rekao je večeras da je njegova ekipa zasluženo slavila protiv Kristal Palasa.

twitter.com/LFC

"U prvih 15 minuta nismo bili na 100 odsto, a onda smo za pola sata stvarali šansu za šansom... Bila je ovo veoma neizvesna utakmica i na kraju zaslužena pobeda. Ja sam veoma srećan čovek", rekao je Klop za britanske medije.

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u gostima ekipu Kristal Palasa sa 4:2 u utakmici desetog kola Premijer lige.

"Oba gola koja su postigli u prvih 45 minuta su bili naši pokloni njima. U drugom poluvremenu Palas je stvarno bio dobar. Bilo je teško, ali na kraju je zasluženo i to je dobro", rekao je Klop.

Liverpul je upisao sedmu pobedu u šampionatu i stigao do 23. boda i tako se izjednačio sa Mančester sitijem i Arsenalom na vrhu tabele Premijer lige.

"Teško gostovanje, prava bitka, ali u drugom poluvremenu smo bili sjajni, priveli mirno utakmicu kraju, oduševljeni smo", rekao je kapiten Liverpula Džordan Henderson.