subota 19.11.2016.
16:56

Gobi presudio ostrvljanima u dosadnoj utakmici na avetinjskom "Bentegodiju".

screenshot - Youtube

Duel između Kjeva i Kaljarija je doneo očekivano oprezan fudbal sa obe strane. U prvom poluvremenu osim pokušaja Međorinija nismo videli ništa zanimljivo, domaćin nešto ofanzivniji, ali bez prave šanse.

Ipak, "Leteći magarci" su stigli do prednosti na startu drugog poluvremena, iskusni Gobi je izmenjao dupli pas sa Kastrom po levoj strani i matirao Storarija.

Kaljari nije ima neke velike šanse za izjednačenje, mada su Di Đenaro i dva puta Farijas probali da savladaju veterana Sorentina.

Sve u svemu, loša utakmica na "Bentegodiju", tri zlatna boda za Veroneze koji su preskočili Kaljari i domogli se osme pozicije, sa 18 bodova.

Danas od 18 časova Udineze dočekuje Napoli, dan od 20:45 zatvara Juventus protiv Peskare.