Autor: Beta Beta
sreda 11.02.2015.
21:01
Izvor: Beta

Fudbaleri Kjeva pobedili su večeras na gostujućem terenu Parmu sa 1:0, u utakmici 22. kola italijanskog prvenstva i naneli joj peti uzastopni poraz.

Beta/AP Photo/Marco Vasini

Utakmica Parme i Kjeva trebalo je da se odigra za vikend, ali je zbog snega odložena za danas.

Jedini gol na stadionu Enio Tardini postigao je Ervin Zukanović u 54. minutu iz slobodnog udarca, kada je loptu pored živog zida Parme poslao u mrežu.

Parma je utakmicu završila sa 10 igrača pošto je Danijele Đalopa u 31. minutu dobio drugi žuti karton.

Kjevo je prekinuo niz od pet utakmica bez pobede i sa 21 bodom izvukao se iz zone ispadanja.

Parma je posle petog uzastopnog poraza ostala na poslednjem 20. mestu sa devet bodova.

Fudbalski savez Italije oduzeo je Parmi jedan bod zbog neisplaćenih plata igračima a klub ima rok do 16. februara da isplati dugovanja ili će ponovo biti kažnjen.