utorak 23.02.2016.
17:16

Liga šampiona Azije je u pitanju, debitovali su Žo, Aleks Tešeira i Ramireš za ekipu Đangsua.

Beta/Chinatopix via AP

U meču prvog kola azijske Lige šampiona u grupi E, ekipe Bin Duonga iz Vijetnama i Đangsua iz Kine su remizirale - 1:1.

Đi Ksiang je u 13. minutu doveo ekipu Đangsua u vođstvo od 1:0, da bi An Duk Ngujen izjednačio iz penala na 1:1 još u prvom poluvremenu čime je postavio konačan rezultat.

U drugom poluvremenu Đangsu je imao i igrača više protiv apsolutnog autsajdera danas, ali nisu uspeli da dođu do 3 boda.

Pojačanja koja su došla u Đangsu ove zime su debitovala za taj tim, ali se niko od njih nije proslavio. Dan Petresku je pružio priliku Ramirešu, Tešeiri i Žou, ali niko se od njih nije upisao u listu strelaca.

Evo najzanimljivijih detalja sa ovog meča.