subota 08.08.2015.
17:16

Nekadašnji fudbaleri Crvene zvezde i ovog vikenda prikazali su zapažene partije u kineskoj drugoj ligi.

manisaspor.org.tr

Ekipa Hebeija, koju sa klupe predvodi Radomir Antić, danas je u meču 21. kola kineske druge lige na svom terenu savladala Tjanđin Song Đijang rezultatom 2-0.

Ključni čovek u ovom trijumfu Antićevog tima bio je bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš, koji je asistirao kod oba pogotka svog tima, u 20. i 34. minutu.

Hebei se ovom pobedom učvrstio na trećem mestu na tabeli, sa 35 bodova uz utakmicu manje. Vodi Janbijan sa 47 bodova, a drugi je Harbin Jiteng sa 36 bodova.

Novi gol u ovom takmičenju postigao je danas i Đorđe Rakić, koji je u četvrtom minutu iz jedanaesterca pogodio za vođstvo Ćingdao Hainijua na gostovanju ekipi Šenžena. Ipak, domaći su ubrzo izjednačili, pa je ovaj meč završen rezultatom 1-1.

U prilogu su današnje Milijaševe asistencije.