Kina - Novi trijumf Antićevog Hebeija, novi gol Milijaša!

12:16

Ekipa Hebeija, koju sa klupe predvodi naš bivši selektor Radomir Antić, nastavila je seriju pobeda u kineskoj drugoj ligi. Nenad Milijaš nastavio svoju golgetersku seriju.

crvenazvezdafk.com

Kako sezona odmiče, ekipa Radomira Antića igra sve bolje u kineskoj drugoj ligi.

Hebei je danas, u meču 12. kola, kao gost deklasirao poslednjeplasirani Đangksi rezultatom 4-1 i probio se na drugo mesto na tabeli, sa 23 boda, samo jednim manje od vodećeg Janbijana.

Posao nije bio lak kako rezultat pokazuje, jer je domaćin vodio sa 1-0 posle prvog poluvremena, a čovek preokreta u nastavku meča bio je, naravno, Nenad Milijaš, koji je u 63. minutu postigao gol za vođstvo gostiju od 2-1, da bi u finišu njegovi saigrači trijumf učinili još ubedljivijim.

Mogao je Hebei i na lidersku poziciju ovog vikenda, da je juče Stanojevićev Peking uspeo da ostvari povoljan rezultat protiv vodećeg Janbijana. Nažalost, ekipa bivšeg trenera Partizana poražena je na svom terenu sa 1-0, pa sada zauzima sedmo mesto sa 18 bodova, a Janbijan je zadržao vrh tabele sa 24 boda.